محصولات

محصولات شرکت در سوله‌ای مجهز به مساحت 800 متر مربع و به صورت کاملاً رسمی تحت برند آرون پالاک تولید می­شوند. شرکت در تولید محصولات پلیمری خود و در تمام مراحل از مواد پلاستیک با کیفیت عالی استفاده می‌کند.

طراحی اتصالات و ابعاد و اندازه فیلترها توسط مهندسین این شرکت و با دقتی بالا و طبق فیلترهای درجه یک جهانی نظیر Purflux فرانسه صورت پذیرفته است که به محصول نهایی شکلی زیبا و در عین حال کم عیب و نقص بخشیده است. استفاده از مواد پلاستیک با کیفیت و طراحی مناسب این امکان را به ما می­دهد که در بخش کنترل کیفیت فیلترها تا فشار 8 بار مورد آزمایش قرار گیرند و بدون مشکل و با خیال آسوده به بازار عرضه گردند. جایگزین نمودن جوش کاغذ به پولک به جای استفاده از چسب از دیگر مشخصات بارز فیلترهای تولید شده توسط این کارخانه است که این مهم باعث افزایش مقاومت اتصال پولک به کاغذ و همچنین رفع مشکل جدا شدن کاغذ و پولک در نتیجه حل شدن چسب توسط بنزین می‌شود. همچنین کاغذ استفاده شده در فیلترها از بهترین انواع وارداتی آن، متراکم و متشکل از 50 لایه (تا) بهم چسبیده است.

از دیگر ابتکارات این شرکت شبیه­ سازی سیستم سوخت خودرو در آزمایشگاه کنترل کیفیت کارخانه است که باعث می­شود عملیات آزمایش و کنترل کیفیت هرچه بیشتر به شرایط واقعی نزدیک شود. فیلترهای آرون پالاک بسته به نیاز مشتری در پک‌های ده‌تایی و کارتون‌های سی‌تایی یا شصت‌تایی روانه بازار می‌شوند.

محصولات با برند آرون پالاک:

  • صافی پلیمری پژویی.
  • صافی بنزین آلومینیومی با تکنولوژی انحصاری برای اولین بار در کشور.
  • صافی بنزین پرایدی سرکج و سر صاف.


به زودی با این برند:

  • تولید صافی بنزین آهنی با برند آرون پالاک
  • تولید صافی بنزین پلیمری و آلومینیومی انواع خودروهای وارداتی
  • تولید صافی گازوئیل خودروهای سنگین